POA
BASIC INFORMATION
Kumpulan produkEnjin
Jenama / modelCummins Con Rod Bushing 4944137
Tahun pembuatan2017
Extra optionsNew/unused
Lokasi mesinShandong
Negara
ID Mascus1571D350
HARGA
Pilih mata wang
Harga tidak termasuk VAT6 MYR  (2 USD)
VAT
Harga tidak termasuk VAT-
BUTIRAN
Output enjin158 kW (215 hp)
Part ID4944137
Berat pengangkut0.10 kg
Dimensi kenderaan (PxLxT)50 x 50 x 50
mm
RPM2000
Silinder-silinder6 cyl.
Production countryChina
Maklumat lainMore Cummins spare parts:
MAIN BEARING , 0.20 SIZE / 0.50 MM (SET) DCC 394591900
CONN.ROD BEARING -(0.20) 0.50 MM-SET DCC408980500
CONN,ROD ,BUSHING -BR DCC494413700
SET UPPER ENG.GASKET KIT DCC402527100
SET LOWER ENG.GASKET KIT DCC380055800
SEAL RING C391247300
OIL SEAL C396856300
COVER GASKET C393935300
COVER REAR C393338400
REAR COVER REPL,3968563 C4943504
MAIN BEARING SET , 0,10Size(0.25MM) DCC394591900
CONN.ROD BEARING SET,0.10SIZE(0.25MM) DCC408980400

Weifang Feiyang Machinery Equipment Co.,Ltd

  • +86 ...TUNJUK
    Sila nyatakan nama MASCUS apabila anda menghubungi penjual
Send e-mail

Nama Penjual

  • JENNY DONG

    Weifang Feiyang Machinery Equipment Co.,Ltd
    • +86 ...TUNJUK
      Sila nyatakan nama MASCUS apabila anda menghubungi penjual
    • +86 ...TUNJUK
      Sila nyatakan nama MASCUS apabila anda menghubungi penjual
    • Instant messaging:
    • jenn...TUNJUK
      Sila nyatakan nama MASCUS apabila anda menghubungi penjual
    • No.99 Xinhai street, Weifang, China

Syarikat

WEIFANG FEIYANG MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

Jenama berkaitan

JenamaBilangan iklan
Mercedes-Benz9338
Volvo5831
MAN5273
Scania4708
Renault3974

Butiran - Output enjin: 158 kW (215 hp), Part ID: 4944137, Berat pengangkut: 0.10 kg, Dimensi kenderaan (PxLxT): 50 x 50 x 50 mm, RPM: 2000 , Silinder-silinder: 6 cyl., Production country: China