Cummins con rod 0.5mm 4089805

Harga tidak termasuk VAT
69 MYR
17 USD
Harga tidak termasuk VAT
69 MYR
17 USD
BASIC INFORMATION
Kumpulan produkEnjin
Jenama / modelCummins con rod 0.5mm 4089805
Tahun pembuatan2017
Extra optionsNew/unused
Lokasi mesinShandong
Negara
ID MascusDB790CC7
HARGA
Pilih mata wang
Harga tidak termasuk VAT69 MYR  (17 USD)
VAT
Harga tidak termasuk VAT-
BUTIRAN
Output enjin158 kW (215 hp)
Gred umum (1-5)
Part ID4089805
Bilangan pemilik sebelumnya0
Sejarah penggunaan penuhYa
Berat pengangkut1 kg
Dimensi kenderaan (PxLxT)200 x 100 x 50
mm
RPM2000
Silinder-silinder6 cyl.
Production countryChina
Maklumat lainMore Cummins spare parts:
MAIN BEARING , 0.20 SIZE / 0.50 MM (SET) DCC 394591900
CONN.ROD BEARING -(0.20) 0.50 MM-SET DCC408980500
CONN,ROD ,BUSHING -BR DCC494413700
SET UPPER ENG.GASKET KIT DCC402527100
SET LOWER ENG.GASKET KIT DCC380055800
SEAL RING C391247300
OIL SEAL C396856300
COVER GASKET C393935300
COVER REAR C393338400
REAR COVER REPL,3968563 C4943504
MAIN BEARING SET , 0,10Size(0.25MM) DCC394591900
CONN.ROD BEARING SET,0.10SIZE(0.25MM) DCC408980400

Weifang Feiyang Machinery Equipment Co.,Ltd

  • +86 ...TUNJUK
    Sila nyatakan nama MASCUS apabila anda menghubungi penjual
Send e-mail

Nama Penjual

  • JENNY DONG

    Weifang Feiyang Machinery Equipment Co.,Ltd
    • +86 ...TUNJUK
      Sila nyatakan nama MASCUS apabila anda menghubungi penjual
    • +86 ...TUNJUK
      Sila nyatakan nama MASCUS apabila anda menghubungi penjual
    • Instant messaging:
    • jenn...TUNJUK
      Sila nyatakan nama MASCUS apabila anda menghubungi penjual
    • No.99 Xinhai street, Weifang, China

Syarikat

WEIFANG FEIYANG MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

Jenama berkaitan

JenamaBilangan iklan
Mercedes-Benz9338
Volvo5831
MAN5273
Scania4708
Renault3974

Butiran - Output enjin: 158 kW (215 hp), Gred umum (1-5): 5, Part ID: 4089805, Bilangan pemilik sebelumnya: 0, Sejarah penggunaan penuh: Ya, Berat pengangkut: 1 kg, Dimensi kenderaan (PxLxT): 200 x 100 x 50 mm, RPM: 2000 , Silinder-silinder: 6 cyl., Production country: China